Żona Daniela Martyniuka żąda rozwodu! Miarka się przebrała

Kolejne wybryki Daniela Martyniuka (31 l.) sprawiły, że jego żona Ewelina nie ma zamiaru dłużej tolerować jego nieodpowiedzialnego zachowania. Jak donosi "Twoje Imperium”, żona młodego Martyniuka chce jak najszybciej rozstać się z mężem.

Żona Daniela Martyniuka żąda rozwodu! Miarka się przebrała
Daniel Martyniuk, 2014 rok /Marek Kwiecien/Studio69 /Agencja FORUMDaniel Martyniuk nieco pogubił się w życiu. Już w zeszłym roku syn króla disco polo wywołał skandal, kiedy to na Instagramie opisywał kłótnie z ukochaną, jednocześnie ją obrażając. 

Daniel nie stronił także od alkoholu, po który sięgał zdecydowanie zbyt często. W końcu postanowił zawalczyć o rodzinę i podjął próbę zmiany. Martyniuk usunął konto na Instagramie i próbował być wzorowym ojcem i mężem. Niestety, nie wytrzymał zbyt długo. 

Tuż przed świętami Wielkanocnymi syn Zenona trafił do więzienia, gdyż złamał zasady kwarantanny oraz prowadził samochód bez uprawnień. W końcu rodzina wpłaciła kaucję i wyszedł na wolność. 

Okazuje się, że nawet podczas pobytu za kratkami młody Martyniuk nic nie zrozumiał. Po opuszczeniu więziennych murów nagrał kontrowersyjny utwór, dołączając do "Hot16challenge". 

Jak donosi "Twoje Imperium", żona Daniela nie ma zamiaru dawać kolejnej szansy mężowi i ma serdecznie dość jego wybryków, dlatego chce jak najszybciej się rozwieść. 

"Daniel uważa psychologów za debili. Marka się przebrała. Ewelina chce jak najszybciej przerwać farsę, jaką okazało się jej małżeństwo" - zdradza źródło tygodnika. 

Podobno również rodzice Martyniuka mają już powoli dość zachowania syna i nie mają zamiaru stawać w jego obronie.

Myślicie, że to już definitywny koniec małżeństwa Daniela?

pomponik.pl