Znamy płeć dziecka Dawida Narożnego! "Termin mamy wyznaczony na połowę listopada"

Czy po miesiącach wojowania z byłą małżonką do ekswokalisty zespołu "Piękni i Młodzi" nareszcie uśmiechnęło się szczęście?

Znamy płeć dziecka Dawida Narożnego! "Termin mamy wyznaczony na połowę listopada"
Znamy płeć dziecka Dawida Narożnego (fot. Krzysztof Serafiński, fot. Pudelek Exclusive)Jeszcze w zeszłym roku o istnieniu bandu Piękni i Młodzi wiedzieli jedynie koneserzy muzyki z gatunku disco polo. Status ten zmienił się jednak diametralnie wraz z nadejściem stycznia. Portale plotkarskie żywo zainteresowały się zespołem, gdy między Dawidem i Magdaleną Narożnymi doszło do karczemnej awantury za kulisami Sylwestra z Dwójką.

W chwili wybuchu afery duet wokalistów był już pół roku po ogłoszeniu decyzji o rozwodzie. Nikt nie spodziewał się jednak, że atmosfera między dwoma eksmałżonkami jest aż tak toksyczna. Feralnej nocy w ruch poszły telefony, gaz pieprzowy oraz obrzydliwe wyzwiska. Przez kolejne kilkanaście dni muzycy dopieszczali nas, przerzucając się w sieci nawzajem oskarżeniami, aż w końcu Magdalena zadecydowała o wydaleniu ojca swojej córki Gabrysi z zespołu.

Mimo wizerunkowej katastrofy Dawid Narożny nie ma jednak powodów do narzekań. Pod koniec czerwca media obiegła wiadomość, że jego partnerka Joanna (która również brała udział w sylwestrowej szarpaninie) po raz kolejny spodziewa się z nim dzieckaPudelek dowiedział się więc, jakiej płci będzie ich potomek!

Termin mamy wyznaczony na połowę listopada. Jesteśmy w połowie lata, a z Asią co chwilę rozmawiamy na temat Bożego Narodzenia, bo nie możemy doczekać się pierwszych świąt z naszym synkiem, który w okolicy tego pięknego czasu będzie świętować swój miesiąc z nami! - mówi w rozmowie z Pudelkiem Dawid Narożny.

Zakochana para zdecydowała się także odsłonić rąbka tajemnicy co do procesu wyboru imienia dla dziecka.

Jak to zazwyczaj bywa w takim momencie, mieliśmy częste dyskusje na temat imienia dziecka. Propozycji było wiele, od tradycyjnych po nowoczesne imiona. Dawid upierał się na Seweryna, bo uwielbia Seweryna Krajewskiego. Ja przekonywałam go do Oliwiera, co finalnie się nie udało. Po wielu dyskusjach chyba znaleźliśmy już złoty środek i do końca sierpnia będziemy mogli w stu procentach potwierdzić imię Narożnego Juniora - komentuje partnerka Dawida, Joanna.

Jak również udało się dowiedzieć Pudelkowi, discopolowy estradowiec stara się jak może, aby zapewnić swej wybrance jak najbardziej dogodne warunki.

Dawid marzył o synku i od samego początku ciąży Asi robi wszystko, aby być jej aktywnym i wspierającym kompanem w tym czasie. Pięknie się na nich patrzy, są zakochani po uszy i widać, ze to prawdziwa miłość. Dawid na ten czas zrezygnował z wielu zawodowych aktywności i propozycji, żeby wrócić z pełna energia na jesień po porodzie. Teraz cały czas powtarza, ze priorytetem jest rodzina i nie liczy się nic poza Asią, jego córeczką Gabrysią i synkiem, którego nie może się już doczekać - zdradza nasz informator.

Sądzicie, że z mamą synka uda mu się utrzymać nieco lepsze stosunki niż z rodzicielką jego pierworodnej?

Dawid Narożny spodziewa się chłopca (fot. Szymon Źródłowski, fot. AYA Media)

Pudelek.pl