Zenon Martyniuk ma wielki gest! Nie uwierzycie, co podarował żonie

Zenon Martyniuk (51 l.) i jego żona Danuta (52 l.) od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Mimo długiego stażu muzyk wciąż dba o żonę i zaskakuje ją swoimi podarunkami. Ostatnio Martyniuk postanowił zrobić żonie niezwykły prezent, a jego cena przyprawia o zawrót głowy.

Zenon Martyniuk ma wielki gest! Nie uwierzycie, co podarował żonie
Foto: Zenon Martyniuk / Źródło: FacebookZenon Martyniuk od kilku lat jest największą gwiazdą disco polo w Polsce. Muzyk gra wiele koncertów, a także jest częstym gościem podczas festiwali w TVP.

Mimo rzeszy fanek od lat pozostaje wierny żonie Danucie i jak podkreśla, z każdym dniem kocha ją jeszcze bardziej. W jednym z wywiadów wyznał, że uwielbia sprawiać żonie przyjemności, dlatego często obdarowuje ją prezentami.

Najczęściej są to kwiaty, które uwielbia Danuta, ale zdarza się, że Martyniuk kupuje ukochanej luksusowe perfumy, czy drogocenną biżuterię. Ostatnio jednak król dico polo przeszedł samego siebie! Dlaczego?

Zenon postanowił zrobić w domu motoryzacyjną rewolucję. Piosenkarz kupił sobie nowe auto i postanowił, że żonie również podaruje luksusowy pojazd. Tak też się stało. 

Danuta otrzymała od ukochanego drogie i eleganckie auto o wartości 250 tysięcy złotych. Martyniukowa była w szoku, gdyż to tej pory jeździła małym, skromnym autem, z uwagi na to, że dopiero jakiś czas temu zdecydowała się na zrobienie prawa jazdy. 

Teraz żona króla disco polo może przekonać się na własnej skórze, co oznacza luksusowa przejażdżka samochodem. 

I jak uważacie, Zenek ma gest?

Pomponik.pl