Zenek Martyniuk i Edyta Górniak razem? Jest oficjalny komentarz króla disco polo

Edyta Górniak planuje współpracować z Zenkiem Martyniukiem? Król disco polo w rozmowie z Plotkiem odniósł się do doniesień z ostatnich tygodni.

Zenek Martyniuk i Edyta Górniak razem? Jest oficjalny komentarz króla disco polo
Zenek Martyniuk skomentował plotki na swój temat /Damian Klamka /East NewsZenek Martyniuk Edyta Górniak spotkali się na scenie 26 lipca w Chemie podczas koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki.

Górniak zaskoczyła go na scenie, gdy wykonał utwór "Życie to są chwile".

"Gdy Edyta nagle wskoczyła na scenę, jak śpiewałem piosenkę 'Życie to są chwile', nogi się pode mną ugięły. Ale zachowałem zimną krew i dokończyłem utwór. To był dla mnie wielki zaszczyt, bo uważam ją za gwiazdę światowego formatu. Od dawna jej kibicuję" - mówi w "Fakcie" król disco polo.

W kolejnych dniach tabloidy donosiły o możliwej współpracy Martyniuka z Górniak. Wokalista miałby być zainteresowany napisaniem dla piosenkarki nowego utworu. Również gwiazda polskiej estrady widziałaby się w takiej kooperacji.

Według nieoficjalnych informacji "SE", do wspólnego występu Zenka i Edyty na scenie mogłoby dojść podczas finału trasy Dwójki - 30 sierpnia w Świnoujściu.

O współpracę z Górniak Martyniuka zapytał serwis Plotek.pl. Gwiazdor disco polo stanowczo zdementował pogłoski o jego pracy z wokalistką.

"Ja o niczym nie wiem. Nie planuję żadnego projektu z Edytą Górniak i jestem zaskoczony pytaniem o naszą współpracę" - stwierdził.