Zakochana Magdalena Narożna rozpływa się nad partnerem w "Pytaniu na śniadanie" i POTWIERDZA ZARĘCZYNY: "Zaskoczył mnie niemiłosiernie"

Ukochany wokalistki Pięknych i młodych oświadczył się ponoć podczas ich wspólnej wyprawy do Rzymu. Romantycznie?

Zakochana Magdalena Narożna rozpływa się nad partnerem w "Pytaniu na śniadanie" i POTWIERDZA ZARĘCZYNY: "Zaskoczył mnie niemiłosiernie"
Magdalena Narożna potwierdza zaręczyny (Instagram @madzia_pim)Kilka miesięcy temu w mediach zrobiło się głośno o członkach discopolowej grupy Piękni i młodzi. Wszystko za sprawą konfliktu między liderami zespołu i przy okazji byłymi małżonkami - Magdaleną i Dawidem Narożnymi.

Para muzyków przez jakiś czas zapewniała, że po rozstaniu udało im się zachować przyjazne relacje. Szybko okazało się jednak, że w rzeczywistości ich stosunki są dalekie od ideału. Od czasu niesławnej bójki, która miała miejsce tuż po wspólnym koncercie Magdy i Dawida Narożnych, byli małżonkowie zdają się robić wszystko, aby wzajemnie uprzykrzyć sobie życie. Magdalena zdążyła już na przykład usunąć swojego eks z zespołu, Narożny wyciął ją za to z komunijnego zdjęcia ich córki...

Obecnie zarówno Magda, jak i Dawid układają sobie życie u boku nowych partnerów. Wokalistka Pięknych i młodych od jakiegoś czasu związana jest z niejakim Krzysztofem i chętnie chwali się swoim szczęściem w sieci. Nowa miłość Narożnej wzbudza też olbrzymie zainteresowanie jej fanów, którzy są przekonani, że ich idolka odnalazła "tego jedynego".

W niedzielny poranek Magdalena Narożna gościła w Pytaniu na śniadanie, gdzie oprowadziła widzów po swoim malowniczym ogrodzie. Przy okazji wokalistka zdradziła światu kilka szczegółów swojego związku. Okazuje się, że Magda zna swojego partnera już ponad 20 lat.

To jest coś pięknego, że po tylu latach można stworzyć związek - przyznała.

Podczas występu w śniadaniowym paśmie, Narożna nie szczędziła też swojemu lubemu komplementów.

On ma wszystko, czego potrzebuje kobieta. Jest przede wszystkim dobry, szanuje mnie ogromnie, kocha, jest ze mną w trudnych chwilach, zawsze mogę na nim polegać i czuję się przy nim bardzo, bardzo bezpieczna - rozpływała się nad ukochanym Magda.

W rozmowie z dziennikarzem PnŚ pojawiło się także wątek ślubu.

Nie mówię tak, nie mówię nie. Myślę, że to dla kobiety jest bardzo ważny krok. I jeżeli wszystko będzie tak, jak jest, to myślę, że tak, jak najbardziej - wyznała wokalistka.

Przy okazji Narożna potwierdziła, że wraz z ukochanym Krzysztofem zdążyli już się zaręczyć. Partner Magdy oświadczył się jej podczas romantycznej wycieczki do Rzymu.

Były (zaręczyny - przyp.red.). Jeszcze nikt o tym nie wie, ale były. Tylko rodzina wie (...) Zaskoczył mnie niemiłosiernie. Do tej pory się śmieję, że po prostu potknął się i znalazł ten pierścionek i jak już klęknął i spojrzałam na niego takim wzrokiem, to już musiał się zapytać - ogłosiła radośnie widzom.

Cieszycie się jej szczęściem?

Magdalena Narożna z Pięknych i młodych zaręczyła się z nowym partnerem (Instagram @madzia_pim)

Pudelek.pl