TEX: Nie żyje Paweł Jurczyszyn

16 września w wieku 25 lat zmarł Paweł Jurczyszyn, klawiszowiec discopolowej grupy Tex.

TEX: Nie żyje Paweł Jurczyszyn
Paweł Jurczyszyn (Tex) miał 25 lat /Oficjalna strona zespołuPaweł Jurczyszyn od jakiegoś czasu ciężko chorował. W sierpniu zespół Tex informował, że potrzebna jest krew 0Rh+ dla Pawła.

W środę 21 września w Tarnawie Małej miał się odbyć charytatywny koncert, na którym planowano zbierać pieniądze na leczenie klawiszowca Tex. Swój udział zapowiedziały m.in. takie zespoły jak Power Play, Baflo, Lili i Veegas.

"Paweł, żadne słowa nie opiszą tego bólu... piątek 16 września tuż po godzinie 17.00 Paweł odszedł od nas... ale my nie odejdziemy nigdy od Niego, to co razem przeżyliśmy, zostanie na zawsze w nas..." - napisali na Facebooku koledzy zmarłego klawiszowca.

 

W komentarzach koledzy Pawła wyjaśnili co było przyczyną śmierci muzyka. Klawiszowiec trafił do szpitala z ostrym bólem brzucha do szpitala, trzy dni później był już nieprzytomny w śpiączce - okazało się, że było to bardzo ostre zapalenie trzustki.

Pogrzeb Pawła Jurczyszyna odbędzie się w środę 21 września o godzinie 10.00 w kościele w Śniatyczach. Muzyk zespołu Tex zostanie pochowany w miejscowości Dub koło Kotlic.

Sprawdź tekst utworu "Niedźwiedź"