Syn Zenona Martyniuka przyłapany z kochanką! Co na to żona?

Wygląda na to, że Daniel Martyniuk (31 l.) nie zamierza ratować już swojego małżeństwa z Eweliną (21 l.). Właśnie wydało się, że syn Zenona Martyniuka (51 l.) od jakiegoś czasu znów spotyka się ze swoją dawną miłością…

Syn Zenona Martyniuka przyłapany z kochanką! Co na to żona?
Foto: Zenon Martyniuk / Źródło: FacebookW życiu Daniela Martyniuka ostatnimi czasy sporo się dzieje. Liczne afery i łamanie prawa przez syna muzyka sprawiły, że Daniel całkowicie się pogubił. Świadczą o tym między innymi jego filmiki publikowane w sieci, które wywołują niesmak u internautów. 

Ostatnio syn króla disco polo wyśmiał i obraził bez powodu Kamila Bednarka. Piosenkarz nie wziął sobie jednak jego słów do serca. Pomocy i zrozumienia Daniel postanowił poszukać u swojej byłej narzeczonej... 

Okazuje się, że niesforny młodzieniec potajemnie znów zaczął spotykać się ze swoją pierwszą miłością Faustyną (29 l.). Jak donosi "Super Express", dziewczyna jest absolwentką prawą, a jej związek z synem Zenona zakończył się w grudniu 2017 roku. 

Po rozstaniu para przestała utrzymywać ze sobą kontakt, gdyż kilka miesięcy później Daniel ożenił się z Eweliną (obecną żoną), z którą ma córeczkę Laurę. Wszystko wskazuje jednak na to, że Daniel nie ma zamiaru ratować swojego małżeństwa i znów postanowił poszukać szczęścia u boku dawnej miłości. 

Jak doszło do ich spotkania?

Młodemu Martyniukowi pomogła mama Danuta (52 l.), która zawiozła go autem prosto pod drzwi domu Faustyny. 

"Kilka dni temu Daniel świętował swoje urodziny. Jego mama zabrała go z Wasilkowa, gdzie mieszka na co dzień, do Białegostoku. Tam czekała już na niego Faustyna. Przepakowali rzeczy Daniela do jej auta i ruszyli w kierunku Warszawy" - zdradza informator "Super Expressu". 

Co ciekawe, młody Martyniuk spakował się do wielkiej torby, tak jakby przeprowadzał się do Faustyny. Jesteśmy ciekawi, co o tym wszystkim sądzi żona Daniela, Ewelina. 

Mamy nadzieję, że w końcu Daniel ułoży sobie życie i zazna prawdziwej miłości.

Pomponik.pl