Radosne wieści od Pięknych i Młodych! Były też powody do strachu

Wokalista zespołu, Daniel Biczak po raz kolejny został ojcem. Do rodziny Pięknych i Młodych dołączyły bliźniaki.

Radosne wieści od Pięknych i Młodych! Były też powody do strachu
Daniel Biczak (z lewej) w składzie grupy Piękni i Młodzi /Michał Dubiel /ReporterObecnie w składzie Pięknych i Młodych zamiast Dawida Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak.

Zmiany kadrowe to pokłosie głośnego konfliktu między Dawidem i Magdaleną Narożnymi. 

Biczak właśnie po raz kolejny został ojcem. Na świecie powitał dwie córeczki - Apolonię i Anatolę

Rok temu urodziła mu się córka Michalina. Dumny tata pochwalił się rodzinnym zdjęciem na Instagramie. 

Nie obyło się jednak bez stresu, ponieważ dziewczynki były wcześniakami. "I chociaż ojciec przez to wszystko najpierw osiwieje a potem wyłysieje do końca to jest najszczęśliwszy na całym świecie a dziewczynki już niedługo wyruszą zdobywać świat i łamać serca kawalerom" - skomentował.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Długo czekaliśmy żeby podzielić się tą wiadomością ze wszystkimi, ale chcieliśmy żeby już wszyscy byli w domu. Dziś wreszcie nastąpił ten dzień. Z wielką radością przedstawiamy wam Apolonię (Polę - ta z prawej) i Anatolę (Tolę - ta z lewej). Dziewczynki są jednojajowymi bliźniaczkami i przyszły na świat 3.07 jakoś przed 10:00 ???? Mamy póki co mały problem z rozróżnieniem która to która ???? Oczywiście żeby tradycji stało się za dość są wcześniaczkami ???? I chociaż ojciec przez to wszystko najpierw osiwieje a potem wyłysieje do końca to jest najszczęśliwszy na całym świecie a dziewczynki już niedługo wyruszą zdobywać świat i łamać serca kawalerom ???? #parents #twinsisters #swiatnaglowie #polaitola

Post udostępniony przez Daniel Biczak (@dj.danielb)