Niepokorny Daniel Martyniuk delektuje się papierosowym dymem na balkonie byłej dziewczyny Faustyny

Daniel Martyniuk wrócił do byłej dziewczyny?

Niepokorny Daniel Martyniuk delektuje się papierosowym dymem na balkonie byłej dziewczyny Faustyny
Foto: Daniel Martyniuk / Źródło: FacebookDaniel Martyniuk bez wątpienia należy do najbardziej "barwnych" polskich celebrytów. Krnąbrny 31-latek nieustannie zaskakuje świat (i przy okazji rodziców) kolejnymi wybrykami. Mimo licznych obietnic poprawy, sądowych rozpraw i interwencji ojca jak na razie nic nie wskazuje na to, by Daniel planował nieco się uspokoić.

Od jakiegoś czasu media żywo interesują się nie tylko kolejnymi ekscesami Daniela Martyniuka, lecz również jego życiem uczuciowym. Jeszcze do niedawna syn króla disco polo był uwikłany w wyjątkowo burzliwy związek z Eweliną z Russocic. Para stanęła nawet na ślubnym kobiercu i doczekała się narodzin córki, Laury. Niestety, ich relacja nie przetrwała nieustannych awantur i obecnie małżonkowie przygotowują się do rozwodu.

Wygląda jednak na to, że Daniel nie zamierza zbyt długo rozpaczać po matce swojego dziecka i już znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety. Jakiś czas temu potomek Zenka Martyniuka świętował 31. urodziny. Z tej okazji postanowił wybrać się na małą wycieczkę. Korzystając z podwózki troskliwej mamy Danuty, uzbrojony w bagaże Daniel przetransportował się z Wasilkowa do Białegostoku. Tam z kolei czekała na niego była dziewczyna, niejaka Faustyna.

Martyniuk i tajemnicza Faustyna spotykali się jeszcze zanim ten związał się z Eweliną z Russocic. Jak twierdzi nasz informator, w trakcie małżeństwa niepokorny Daniel był wielokrotnie widywany w towarzystwie byłej.

Z Białegostoku para pomknęła w kierunku Warszawy. W związku z sądowym zakazem Daniela pojazd prowadziła jego ukochana. W trakcie podróży Martyniuk i jego towarzyszka zatrzymali się na stacji benzynowej, gdzie uzupełnili zapasy paliwa, a 31-latek miał zaopatrzyć się w kilka butelek piwa. Jego luba w tym czasie porządkowała swoje rzeczy w samochodzie.

Gdy Daniel załatwił już wszystkie niezbędne sprawunki, para ruszyła do warszawskiego mieszkania Faustyny, gdzie Daniel spędził noc. Wspólny czas zakochani okazjonalnie umilali sobie, paląc papierosy na balkonie.

Zobaczcie, jak Daniel Martyniuk wyprawia się na schadzkę z byłą ukochaną. Spodziewaliście się, że matka pomoże mu dotrzeć do kochanki?

Pudelek.pl