MIG: "Ona jedyna" discopolowym przebojem lata?

Ponad 270 tys. odtworzeń w niespełna dwa dni sprawiło, że teledysk "Ona jedyna" Marka Gwiazdowskiego z grupy MIG stał się mocnym kandydatem do tytułu discopolowego przeboju tegorocznego lata.

MIG: "Ona jedyna" discopolowym przebojem lata?
Rafał Maślak z modelkami na planie teledysku"Ona jedyna" to solowy debiut Marka Gwiazdowskiego, wokalisty grupy MIG, która ma w dorobku takie discopolowe przeboje, jak m.in. "Wymarzona", "Nie ma mocnych na Mariolę", "Miód malina", "Dziewczyna z sąsiedniej ulicy" (każdy z nich zanotował po kilka mln odsłon, niektóre ponad 20 mln).

Za realizację teledysku odpowiadają Michał Jagiełło i Piotr Smoleński. Obaj to cenieni twórcy klipów, mających w dorobku wideo dla m.in. Luxtorpedy, Sylwii Grzeszczak, Miuosha, Honoraty Skarbek, W.E.N.Y., Donatana, Onara, Grubsona, grupy Enej, Eweliny Lisowskiej, Anity Lipnickiej, Łukasza Zagrobelnego, Stanisława Sojki, Fiolki Najdenowicz, Ivana Komarenki, DonGuralesko, Tedego, Sokoła, Trzeciego Wymiaru, Chady, Borixona i Kalibra 44. Zdjęcia zrealizowano m.in. na Zalewie Zegrzyński w pobliżu Warszawy.

Główną rolę w klipie "Ona jedyna" zagrał Rafał Maślak, Mister Polski 2014 i uczestnik "Tańca z gwiazdami".

"Teledysk jest specjalnie dla mojej żony Aldony. (...) Piosenka również jest ułożona specjalnie dla niej. To właśnie ona jest ze mną 15 lat - tyle samo co ma zespół" - mówi Marek Gwiazdowski.

Zobacz teledysk "Ona jedyna":

Sprawdź tekst piosenki "Ona jedyna"