Magdalena Narożna z zespołu "Piękni i Młodzi” w ogniu krytyki! Poszła na całość

Magdalena Narożna (32 l.) jest liderką zespołu „Piękni i młodzi”, który zasłynął dzięki udziałowi w muzycznym show Polsatu. Gwiazda disco polo dzięki social mediom jest z fanami w stałym kontakcie. Nie zawsze jednak wychodzi jej to na dobre. Pod najnowszą fotką piosenkarka musiała się zmierzyć z falą krytyki. Słusznie?

Magdalena Narożna z zespołu "Piękni i Młodzi” w ogniu krytyki! Poszła na całość
Magda Narożna / Mieszko Piętka /AKPAMagdalena Narożna jest kolorowym ptakiem discopolowej sceny muzycznej. Piosenkarka lubi eksperymentować z modą i wizerunkiem.

To właśnie jej stylizacja stała się ostatnio powodem do ostrej dyskusji na Instagramie. Liderka zespołu "Piękni i młodzi’ pochwaliła się zdjęciem z córeczką, która przystępowała do pierwszej komunii świętej. 

"Dziś do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiła moja Królewna. Mama pęka z dumy" - napisała na Instagramie wokalistka. 

Uwagę obserwatorów zwrócił wyjątkowo głęboki dekolt Narożnej, a właściwie stanik, który rzucał się w oczy. Wielu internautów było zbulwersowanych tym widokiem i nie omieszkało wyrazić swojego zdania w komentarzach. 

"Wszystko super, ale stanik nie", "Gratuluje Gabrysi pięknego dnia P.S. Musisz zainwestować w stylistę, bo strój Twój jest tragiczny" - pisali obserwatorzy. 

Pojawiła się również spora grupa fanów, która stanęła w obronie idolki i nie dopatrzyła się w jej stroju niczego, co można byłoby uznać za nieodpowiednie. 

Uważacie, że taki strój, jaki wybrała Narożna, jest właściwy na taką okazję, jak komunia święta?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

pomponik.pl