Magdalena Narożna okradziona! Przykre, co ją spotkało

Magdalena Narożna (32 l.) nie przypuszczała, że spotka ją tak przykra sytuacja. Okazało się, że gwiazda zespołu "Piękni i młodzi” padła ofiarą internetowych przestępców. Sprawa została zgłoszona już na policję.

Magdalena Narożna okradziona! Przykre, co ją spotkało
Foto: Magdalena Narożna / Źródło: Instagram"Kochani, ktoś podszywa się pod moją osobę. Zgłaszajcie to konto"-  zaapelowała ostatnio w internecie liderka zespołu "Piękni i młodzi".  

Magdalena Narożna nie kryła zdziwienia, kiedy zobaczyła, że ktoś utworzył profil niemal identyczny z tym, który od lat sama prowadzi w sieci. 

Podobno złodziej tożsamości nie tylko zamieszczał na nim jej prywatne zdjęcia, ale też obserwował znajomych artystki, a nawet kontaktował się z nimi... 

Wokalistka nie zamierzała pozostawić działań internetowego oszusta bez prawnych konsekwencji i już zgłosiła zaistniałą sytuację na policję. Gwiazda nie po raz pierwszy padła ofiarą takiego nadużycia. 

Cztery lata temu psychofan próbował za pośrednictwem fikcyjnego konta dowiadywać się od przyjaciół Magdy szczegółów na temat jej prywatnego życia. 

Piosenkarka ma nadzieję, że już po raz ostatni spotykają ją tego rodzaju nieprzyjemności...

Wyświetl ten post na Instagramie.

Krówka muczy trzeba wydoić ???? miłego popołudnia :) #piekniimlodzi #singer #crezy #krowa

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Na Żywo