Dawid Narożny zostanie ojcem. Kiedy premiera piosenki "Nosiłem Kwiaty Ci"?

Sporo się dzieje u Dawida Narożnego, byłego wokalisty discopolowej grupy Piękni i Młodzi. Po rozwodzie z Magdą Narożną i rozstaniem z zespołem rozpoczyna karierę solową.

Dawid Narożny zostanie ojcem. Kiedy premiera piosenki "Nosiłem Kwiaty Ci"?
Piękni i Młodzi jeszcze przed zmianą składu: od lewej Dawid Narożny, Magda Narożna i Daniel Wilczewski /Jan Bielecki /East NewsPrzypomnijmy, że początkowo zespół tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski. Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają 10-letnią obecnie córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

2 stycznia (dwa dni po koncercie grupy podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem) doszło do sprzeczki między obiema parami. W jej efekcie do szpitala trafiła nowa ukochana Dawida Narożnego.

Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie", który w ciągu czterech miesięcy od premiery zanotował ponad 4,2 mln odsłon.

Piękni i Młodzi Bez siebie

Pod koniec czerwca grupa wypuściła teledysk "Nowa ja", który jeszcze mocniej wybija Magdę Narożną jako liderkę. Towarzyszący jej panowie skupili się na swoich instrumentach, choć wcześniej udzielali się także wokalnie.

"Nie próbuj zatrzymać mnie / Dziś będę gwiazdą / A ty marnym tłem" - śpiewa Magda Narożna, a internauci zwracają uwagę, że tekst może odnosić się do jej małżeństwa.

Pierwszą solową piosenkę szykuje za to Dawid Narożny. W piątek (3 lipca) wokalista zaprezentuje teledysk do singla "Nosiłem kwiaty ci".

Narożny potwierdził też oficjalnie, że razem ze swoją nową partnerką Joanną spodziewa się dziecka.

"W listopadzie będziemy NAJSZCZĘŚLIWSZYMI LUDŹMI NA ŚWIECIE ! ! ! Kolejny członek rodziny w drodze! Obstawiacie córkę czy syna?" - napisał Dawid na Instagramie.

Do najbardziej znanych utworów grupy należą piosenki "Ona jest taka cudowna" (ponad 80 mln odsłon), "Kocham się w tobie" (60 mln), "Niewiara" (51 mln), "Tak już bez ciebie" (49 mln), "Chciałabym spać z tobą" (41 mln) i "Jedno słowo" (31 mln).