Rubaszna Magdalena Narożna kusi nagimi piersiami i czerwonym bucikiem na wakacjach w Bułgarii

"Diwa" disco polo coraz chętniej rozbiera się na Instagramie. Natalia Siwiec ma godną konkurentkę?

Rubaszna Magdalena Narożna kusi nagimi piersiami i czerwonym bucikiem na wakacjach w Bułgarii
Magdalena Narożna pokazuje ciało na Instagramie (Instagram)Magdalenę Narożną zna każdy, kto choć pobieżnie zapoznał się z reprezentacją czołowych artystów "tworzących" muzykę disco polo. Madzia jest liderką popularnego zespołu "Piękni i młodzi", a od pewnego czasu bohaterką medialnego "obrzucania się błotem" z byłym mężem.

Magdalena i Dawid Narożni byli partnerami zarówno w biznesie jak i życiu prywatnym, a owocem ich związku jest córka Gabrysia. Niestety w połowie 2019 roku para ogłosiła rozstanie, co mocno zasmuciło ich wiernych fanów. Zapoczątkowało to też festiwal wbijania sobie wzajemnie szpil za pośrednictwem mediów społecznościowych. Burzliwe emocje towarzyszące zwaśnionym kochankom z pewnością staną się inspiracją do tworzenia kolejnych "szlagierów" porywających tłumy na festynach.

Na szczęście zarówno Magda, jak i Dawid dość szybko odnaleźli szczęście w nowych związkach. Narożny wraz ze swoją partnerką Joanną wyczekuje narodzin dziecka, a jego była żona zaręczyła się z niejakim Krzysztofem Byniakiem.

Para przebywa obecnie na wakacjach w Bułgarii. Zakochani spontanicznie organizują sobie zmysłowe sesje zdjęciowe, a Magdalena, wyraźnie zainspirowana Natalią Siwiec, zwinnie pręży się na nadmorskich głazach w kusej bieliźnie. Ostatnio piosenkarka poszła o krok dalej i frywolnie pozowała zupełnie topless. Miała na sobie jedynie czarne majtki i czerwone buciki.

Każde wakacje kiedyś się kończą. Ostatni dzień łapania promieni słonecznych :) Życzę Wam miłego dnia :) p.s. Akceptowanie siebie i swojego ciała jest podstawą tego, aby być szczęśliwym, tego Wam z całego serca życzę - napisała.

Chciałoby się zaśpiewać "ona jest taka cudowna"?

Pudelek.pl