Piękni i Młodzi: Odmieniony Daniel Biczak zostanie ojcem. Pokazał rodzinne zdjęcie

Nowy wokalista discopolowej grupy Piękni i Młodzi Daniel Biczak zaprezentował nowy wizerunek w związku z kwarantanną z powodu pandemii koronawirusa. Okazało się też, że jego rodzina za jakiś czas się powiększy.

Piękni i Młodzi: Odmieniony Daniel Biczak zostanie ojcem. Pokazał rodzinne zdjęcie
Daniel Biczak (z lewej) w składzie grupy Piękni i Młodzi /Michał Dubiel /ReporterPrzypomnijmy, że pochodząca z Łomży formacja Piękni i Młodzi (posłuchaj przeboju "Kocham się w Tobie") w szybkim tempie zdobyła status gwiazdy disco polo.

Trio tworzyli Magdalena Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski. Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają 9-letnią córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie.

Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

2 stycznia (dwa dni po koncercie grupy podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem) doszło do sprzeczki między obiema parami. W jej efekcie do szpitala trafiła ukochana Dawida Narożnego.

Magda Narożna w połowie stycznia poinformowała, że nastąpiły zmiany w zespole. "Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku)" - napisała w oświadczeniu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

W połowie lutego do internetu trafił pierwszy nagrany w nowym składzie utwór "Bez siebie".

Sprawdź tekst "Bez siebie"

W święta wielkanocne Daniel Biczak na Instagramie pokazał rodzinne zdjęcie. U boku wokalisty możemy zobaczyć jego żonę Wiktorią (ślub wzięli we wrześniu 2018 r.), która spodziewa się drugiego dziecka. Małżeństwo ma niespełna roczną córkę Michalinkę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Daniel Biczak (@dj.danielb)

Fani pospieszyli z gratulacjami, dodatkowo zwracając uwagę na nowy wizerunek Daniela Biczaka. W związku z pandemią koronawirusa i ograniczeniami wychodzenia z domu muzyk postanowił pozbyć się włosów, goląc głowę na łyso.

Największe przeboje grupy Piękni i Młodzi to "Ona jest taka cudowna", "Kocham się w tobie", "Tak już bez ciebie", "Niewiara" i "Chciałabym spać z tobą", które mają na koncie po kilkadziesiąt mln odsłon.

Piękni i Młodzi Ona jest taka cudowna