27-letni gwiazdor disco polo zatrzymany za proponowanie seksu 14-latce?!

Mężczyzna, korespondując z dziewczynką, miał składać jej niedwuznaczne propozycje i wysyłać zdjęcia genitaliów. Nieoficjalnie mówi się, że to znany muzyk disco polo.

27-letni gwiazdor disco polo zatrzymany za proponowanie seksu 14-latce?!
27-latek zatrzymany za proponowanie seksu 14-letniej dziewczynce (Komenda Miejska Policji w Gdańsku)W poniedziałek w mediach zrobiło się głośno o sensacyjnych wydarzeniach z Trójmiasta. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku właśnie zatrzymali bowiem 27-letniego mężczyznę, który za pośrednictwem internetu utrzymywał kontakt z 14-latką - składał jej seksualne propozycje, a także wysyłał fotografie swoich genitaliów.

Jakby tego było mało, w mieszkaniu 27-latka policjanci znaleźli także broń, prawdopodobnie wymagającą specjalnego pozwolenia, kilkadziesiąt sztuk naboi oraz marihuanę. Śledczy zabezpieczyli również posiadane przez niego urządzenia elektroniczne i nośniki pamięci, które zostaną przekazane w ręce biegłego sądowego.

W piątek mężczyzna stanął przed prokuraturą, która postawiła mu 3 zarzuty - dotyczące prezentowania treści pornograficznych i składania małoletniemu poniżej 15. roku życia propozycji obcowania płciowego, nielegalnego posiadania broni oraz środków odurzających. Obecnie 27-latek jest pod nadzorem policji. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Gdańska policja ustaliła już tożsamość zatrzymanego na terenie powiatu wejherowskiego mężczyzny. Jak nieoficjalnie twierdzi reporter Radia Gdańsk, 27-latek to znany muzyk disco polo.

Domyślacie się, o kogo może chodzić?

Pudelek.pl